Jaanuari pakett „KUUM TALV" -40% !

JAANUARI PAKETT „KUUM TALV“

Õues on külm talvine aeg. Me tunneme talvist jäiset tuult ja läbitungivat külmust. 

Just Teie jaoks töötasime välja erilist soojendavat talvist paketti, mis sel raskel ajal annab jõudu ning soojuse energiat. Näole ja kehale ettenähtud soojendavate energeetiliste hoolduste unikaalne kombinatsioon ideaalselt sobib külma talvise sesooni jaoks. Ärge kaotage võimalust kinkida endale ja oma lähedastele suurepärast hoolduste paketti:

 

 

 

 

  • Soojade laavakividega massaaz, 1 t
  • Traditsiooniline Tai või Tai õliga massaaž, 1 t
  • Energeetiline näohooldus massaaziga, 1 t
  • Infrapunasaun, 15 min

 

 

MASSAAZ SOOJADE LAAVAKIVIDEGA  

Eksklusiivne massaazitehnika, kus kasutatakse tegutseva vulkaani basaldikivimi kivisid. Nendel kividel on omapärane soojuse neelamise ja seejärgse aeglase eraldamise omadus. Eksklusiivne massaažitehnika, mille abil mõjutatakse inimkeha energeetilisi keskpunkte (tsakrasid), ning mis mõjub positiivselt kogu organismile - harmoniseerib psühhoemotsionaalset tausta, vähendab lihaste valu, vabastab stressist; parandab und, lümfoäravoolu, vereringlust ja kiude vahetust; taastab naha toonuse, prinkuse ja vedeliku tasakaalu.

 

ENERGEETILINE NÄOHOOLDUS MASSAAZIGA

Unikaalne energeetiline protseduur näole erilise metoodika järgi. Nahk puhastatakse õrna tooniku ja kooriva kreeemiga, millele järgneb energeetiline näomassaaz spetsiaalse metoodika järgi. Hooldus lõpetatakse niisutava ja nahale energiat andva maskiga. Energeetiline näohooldus sobib suurepäraselt talvisele sesoonile, täidab nahka energiaga, toidab, niisutab ja annab tugevat noorendavat effekti.  

 

TRADITSIOONILINE TAI MASSAAZ

See on kõige populaarseim massaazi liik Tai maal. Tai massaaz on tervendav ning tasakaalustav protseduur, mis annab kehale harmooniat. Seanss toimub spetsiaalsel massaažimatil - tatamil - Tai massazi tõeliste meistrite käe läbi. Massaazimeister hoolekalt töötab iga Teie keha lihase kallal - varvaste otstest, kui on kontsentreeritud palju reflektoorseid punkte jaalasid, mis vastutavad meie organismi harmoonilise töö eest, kuni peani välja. Teid ootab füüsiline ja vaimne noorendamine, selgroog ja lihased muutuvad painduvaks ning mõtted selgeks. 

 

TAI MASSAAZ ÕLIGA

Naudingu hetked. See massaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

INFRAPUNASAUN

Infrapunasaun omab  tugevat tervistavat effekti. Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, muudab reipaks, vabastab toksiinidest. Infrapunasaun on tõhus tselluliidi lammutaja. Infrapunane kiirgus soojendab seda enam, mida tihedam kude. Infrapunasaunas kudede soojenemine toimub sügavuti, kusjuures keskmine temperatuur saunas on 60-65C. Infrapunasaun on kindel tee suurepärasele enesetunnele!

Kestus: 
3 t
15 min
Hind: 
86.90€
Kliendi hind: 
86.90€