Novembri pakett „TOONUS" -40% !

NOVEMBRI PAKETT „TOONUS“

Sügisel muutub ilm ning meie keha hakkab talveks ette valmistuma. Sel aastaajal on väga tähtis pühendada aega endale, et teha midagi kasulikku tervise tugevdamiseks. Novembris pakume hooldusi, mis aitavad Teid tunda ennast toonuses ning näha hea välja isegi sügistel vihmastel päevadel!

 

  • Keha massaaž aroomiõliga „Toonus“, 1 t
  • Traditsiooniline Tai või Tai õliga massaaž, 1 t
  • Toniseeriv näopiiling, 1 t
  • Infrapunasaun, 15 min

 

Keha massaaž aroomiõliga „Toonus“

Keha massaaž spetsiaalse toniseeriva aroomiõliga aitab vabaks saada lihaste pingelisusest, annab kehale toonust ja energiat,  parandab liigeste liikuvust, vereringlust ja tasakaalustab emotsioonid. Massaaž mõjub toniseerivalt kogu organismile, mis on nii tähtis just sügisel!

 

Toniseeriv näopiiling

Piiling on üks populaarseimatest kosmeetilistest protseduuridest, mida on eriti hea teha sügisel, kuna päike ei ole enam nii aktiivne. Piilingu üks peamistest eesmärkidest on näonaha stimuleerimine epidermise ülemiste kihtide eemaldamise abil. Sellise hoolduse tulemused on näiteks naha noorendamine ja uuendamine, niisutamine, naha defektide ja pigmentatsiooni eemaldamine (sealhulgas ka akne ja selle tagajärjed). Kollageeni sünteesi tugevdamise tõttu nahk muutub elastseks. Algab loomulik paranemise protsess, mille lõpus nahk on täielikult uuendatud. 

 

Traditsiooniline Tai massaaž

See on kõige populaarseim massaazi liik Tai maal. Tai massaaz on tervendav ning tasakaalustav protseduur, mis annab kehale harmooniat. Seanss toimub spetsiaalsel massaažimatil - tatamil - Tai massazi tõeliste meistrite käe läbi. Massaazimeister hoolekalt töötab iga Teie keha lihase kallal - varvaste otstest, kui on kontsentreeritud palju reflektoorseid punkte jaalasid, mis vastutavad meie organismi harmoonilise töö eest, kuni peani välja. Teid ootab füüsiline ja vaimne noorendamine, selgroog ja lihased muutuvad painduvaks ning mõtted selgeks. 

 

Tai massaaž õliga

Naudingu hetked. See massaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

Infrapunasaun

Infrapunasaun omab  tugevat tervistavat effekti. Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, muudab reipaks, vabastab toksiinidest. Infrapunasaun on tõhus tselluliidi lammutaja. Infrapunane kiirgus soojendab seda enam, mida tihedam kude. Infrapunasaunas kudede soojenemine toimub sügavuti, kusjuures keskmine temperatuur saunas on 60-65C. Infrapunasaun on kindel tee suurepärasele enesetunnele!

 

Kestus: 
3 t
15 min
Hind: 
86.90€
Kliendi hind: 
86.90€