Veebruar pakett „WELLNESS" -40% !

VEEBRUARI PAKETT „WELLNESS“

 

Wellness tähendab head enesetunnet ning heaolu. See on keha ja vaimu tasakaal, mis ühendab endas füüsilist ja vaimset tervist, oma keha eest hoolitsemist, tervislikku toitumist, mõõdukat füüsilist koormust ja head suhtumist maailma. Inimene, kes elab kooskõlas wellness filosoofiaga, on täis energiat, optimistlik, edukas ja erksa vaimuga sõltumatult oma vanusest. Sel kuul, Sõbrapäeva eel, pakume Teile uut paketti, mis on suurepäraseks kingituseks nii endale, kui ka kallimale ja sõpradele!      

 

 

  • Infrapunasaun, 15 min
  • Kogu keha koorimine (valikul), 60 min
  • Tai traditsiooniline või Tai õlimassaaz, 60 min
  • Näohooldus, 60 min

 

 

KOGU KEHA KOORIMINE MASSAAZIGA

Kogu keha koorimine puhastab nahka ja niisutab. Kooriva kreemi tükikesed pehmelt eemaldavad vanu naha rakke, mis noorendab nahka ja parandab vereringet. Kooriv hooldus lõpeb massaaziga, mis annab kehale tasakaalu peale puhastust ja lõõgastab.

 

NÄOHOOLDUS “LIFTING” VÕI “NIISUTUS”

Sõltuvalt Teie naha tüübist  ja seisundist (noorem või vanem nahk), selle vajadustest ja eripärast, kosmetoloog valib just Teie nahale sobivaima näohoolduse, Vanemale nahale – noorendav näohooldus “ lifting” effektiga. Nooremale nahale -  sügavalt niisutav näohooldus. Tulemusena saate effekti, mis on just Teie nahale hetkel vajalik. 

 

TRADITSIOONILINE TAI MASSAAZ

See on kõige populaarseim massaazi liik Tai maal. Tai massaaz on tervendav ning tasakaalustav protseduur, mis annab kehale harmooniat. Seanss toimub spetsiaalsel massaažimatil - tatamil - Tai massazi tõeliste meistrite käe läbi. Massaazimeister hoolekalt töötab iga Teie keha lihase kallal - varvaste otstest, kui on kontsentreeritud palju reflektoorseid punkte jaalasid, mis vastutavad meie organismi harmoonilise töö eest, kuni peani välja. Teid ootab füüsiline ja vaimne noorendamine, selgroog ja lihased muutuvad painduvaks ning mõtted selgeks. 

 

TAI MASSAAZ ÕLIGA

Naudingu hetked. See massaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

INFRAPUNASAUN

Infrapunasaun omab  tugevat tervistavat effekti. Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, muudab reipaks, vabastab toksiinidest. Infrapunasaun on tõhus tselluliidi lammutaja. Infrapunane kiirgus soojendab seda enam, mida tihedam kude. Infrapunasaunas kudede soojenemine toimub sügavuti, kusjuures keskmine temperatuur saunas on 60-65C. Infrapunasaun on kindel tee suurepärasele enesetunnele!

Kestus: 
3 t
15 min
Hind: 
86.90€
Kliendi hind: 
86.90€