Detsembri pakett „JÕULUAEG" -40% !

DETSEMBRI PAKETT „JÕULUAEG“

Õige pea hakkab jällegi kätte jõudma kena ja mõnus Jõuluaeg. Kujutlusis on Jõulud lumised, karge külma ning küünlavalgusega. Vürtsikas piparkoogi ja hõõgveini lõhn, armsate inimeste häälekõla, laste naer, südamlikult soojad kallistused, hubane kodu. Pikendage neid kauneid tundeid, pakkuge endale ja oma lähedastele Jõulude ajal meelituspaketti Thai Lotus SPA-s, mis koosneb erilistest just Jõuludeks loodud hooldustest :

 

 

 

  • Kehahooldus “Hõõgvein ja piparkook”, 1 t
  • Näohooldus “Piparkook vanilliga”, 1 t
  • Traditsiooniline Tai või Tai õliga massaaž, 1 t
  • Infrapunasaun, 15 min

 

Kehahooldus “Hõõgvein ja piparkook”

Kooriv kehahooldus, milles kasutame erilist hõõgveini ja piparkoogi aroomiga koorivat kreemi ja õlit, mille koostises on suhkur, naturaalne kaneel, nelk ja vanill. Keha koorimine efektiivselt puhastab, toniseerib ja uuendab nahka, vähendab tselluliiti. Kehahooldus, mis koosneb kogu keha koorimisest ja massaazist, sukeldab Teid uskumatusse traditsioonilise hõõgveini ja piparkoogi aroomi!

 

Näohooldus “Piparkook vanilliga”

Antud näohooldus kingib Teile lõõgastust, efektiivselt taastab ja sügavalt niisutab nahka. Näohoolduse tulemusena saavutatakse mitte ainult näo ja kaela naha toonuse parandamine, naha noorendamine, pinguldamine ja vananemisprotsesside aeglustamine. Hoolduses kasutatakse vahendeid, mille koostises on naturaalne vanill, kaneel ja teised aktiivsed komponendid, mis imenduvad sügavalt nahka, andes uut säravust, värskust ja magusat Jõulude aroomi.

 

 Traditsiooniline Tai massaaž

See on kõige populaarseim massaazi liik Tai maal. Tai massaaz on tervendav ning tasakaalustav protseduur, mis annab kehale harmooniat. Seanss toimub spetsiaalsel massaažimatil - tatamil - Tai massazi tõeliste meistrite käe läbi. Massaazimeister hoolekalt töötab iga Teie keha lihase kallal - varvaste otstest, kui on kontsentreeritud palju reflektoorseid punkte jaalasid, mis vastutavad meie organismi harmoonilise töö eest, kuni peani välja. Teid ootab füüsiline ja vaimne noorendamine, selgroog ja lihased muutuvad painduvaks ning mõtted selgeks. 

 

Tai massaaž õliga

Naudingu hetked. See massaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

Infrapunasaun

Infrapunasaun omab  tugevat tervistavat effekti. Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, muudab reipaks, vabastab toksiinidest. Infrapunasaun on tõhus tselluliidi lammutaja. Infrapunane kiirgus soojendab seda enam, mida tihedam kude. Infrapunasaunas kudede soojenemine toimub sügavuti, kusjuures keskmine temperatuur saunas on 60-65C. Infrapunasaun on kindel tee suurepärasele enesetunnele!

Kestus: 
3 t
15 min
Hind: 
86.90€
Kliendi hind: 
86.90€